درباره ما

ما امیدواریم

مدیران، مسئولان و مربیان آترین با ایمان به خدا و توکل بر او در انجام امور تمام همت و توان خود را بر آن منعطف داشته اند تا بتوانند با تکیه بردانش و توانمندی های خود گام محکمی را در پیشرفت علم و دانش در کشور و نیز افزایش خلاقیت در قشر دانش آموز بردارند.

خانواده آترین براین باور است تا با تلاش شبانه روزی خود بتواند با تولیدی مدون و با کیفیت دانش آموزان را به علم و دانش علاقه مند نموده  با تدوین نظام آموزشی آنها را در پیشبرد اهداف علمی و تحصیلی شان  کمک نماید.

درباره آترین

گروه آموزشی آترین از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه آموزش رباتیک آغاز نموده است.این گروه با سابقه فعالیت در زمینه آموزش و داشتن کادر آموزشی متخصص و با هدف ارتقا سطح دانش و مهارت های عمومی و ترویج دانش روز دنیا قدم در این عرصه گذاشته است.

در حال حاضر این گروه در بسیاری از مدارس ،هنرستان ها و آموزشگاه های آزاد در حال فعالیت بوده و جشنواره ها ، نمایشگاه ها و مسابقات متعددی را برگزار مینماید . هم چنین لازم به ذکر است مجموعه آترین در حال ارائه خدمات آموزشی در قالب ۱۷ رشته میباشد که برای آموزش های خود اقدام به تولید مجموعه های آموزشی نموده است.

2112
دوره های برگزار شده
95
همکاری با مدارس و مؤسسات
21300
دانش آموز
55
مدرس

مهارت های ما

کیفیت

95%

تخصص و تجربه

90%

تجهیزات آموزشی

90%

نوآوری و خلاقیت

85%

تیم جوان و پر انرژی

98%

هزینه های مقرون به صرفه

100%

مکان ما در نقشه

ما دقیقا اینجاییم...

سوالی دارید؟

در اسرع وقت جوابگوی شما هستیم...